+90 232 799 00 11 (pbx) info@bebedecor.com.tr
,

Hakkımızda

BebeDecor olarak felsefemiz, çocuklarımızın önceliğidir. En değerli varlıklarınız için sadece en güzeli değil, anne kucağından sonra en rahatsağlıklı ve güvende olacakları uyku çözümlerini üretmeyi amaç edindik.

Bunun içinde, en doğalen sağlıklı bileşenleriakıllı ve ulaşılabilir tasarımlara dönüştürüp en değerli hazinelerimize hak ettikleri konforu sağlıyoruz.

Doğallık ve kalitesağlamlık ve estetikulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan BebeDecor ürünleri bebeğinizin en güzel uykuları için sizlerle tanışmayı bekliyor.

 

Sırrımız Nedir?

Başarılı bir markanın sağlam temellerini bilgi ve tecrübenin oluşturduğuna inanan ve mobilya sektöründe başarılı bir geçmişe sahip olan BebeDecor; tasarım ekibiürün kalitesigüvenilirliksatış sonrası servis hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle öne çıkıyor.

SU BAZLI SERTİFİKALI BOYA

İnsan cildinin en hassas ve alerjik olduğu dönemidir. Bebedekor olarak, bebeğin olası temasında hiç bir zarar görmemesi için, tüm ürünlerimizde Avrupa çocuk mobilyası standardı olan, EN 71/3 normlarına uygun minimum emisyon değerine sahip Su Bazlı Sertifikalı boyalar kullanmaktayız.

2018 © Tüm hakları saklıdır. Bebedecor.com